Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz jedną z opcji
i przejdź do wyszukiwania zaawansowanego
 
znajdź firmę
 
znajdź produkt
 
Zmień opcje wyszukiwania:
znajdź produkt
znajdź firmę
Zmień opcje wyszukiwania:
znajdź produkt
znajdź firmę
Aktualności

Ulubione przytulanki

Ulubione przytulanki

Każde dziecko lubi mieć coś swojego, bez czego nie może się rozstać. Bardzo często jest to pluszak lub przytulanka, z którą zasypia i którą przytula, gdy jest mu źle.

Moja najstarsza córka miała kota o niebieskich oczach, który z biegiem czasu wyliniał, a i tak był najukochańszy. Średnia córa uwielbiała lwaczka, czyli dużego lwa, którego dostała na prezent w przedszkolu. Później nadszedł czas Bolka ze znanej bajki. W każdym razie, maskotka powinna być miła w dotyku, kolorowa i budząca zainteresowanie.

Wiele z tych cech mają przytulanki z firmy Hencz toys. Bardzo urozmaicone kolory, różna faktura materiałów pozwalająca dziecku trenować zmysł dotyku, a zapewne i smaku ;-) sprawiają, że zabawka jest wyjątkowa i wzbudza zainteresowanie dziecka. Na jednej ze szmatek mamy nawet gryzak! Piłeczki mają przyszyte sporo wstążek, a z doświadczenia wiem, że dzieci bardzo interesują się metkami i podobnymi materiałami.

Mi osobiście najbardziej spodobała się błękitna żyrafa, która otrzymała jako jeden z kilku produktów tej firmy tytuł Zabawki Roku. Ciekawym rozwiązaniem jest ukrycie we wnętrzu sympatycznego liska niedużego termoforu, przydatnego w razie bólu brzuszka u malucha.

Pluszak jak to pluszak – ma zwyczaj lądować na chodniku, w kałuży, być przejechanym przez wózek wiozący jego właściciela. Na spacery lepiej jest brać mini wersję zabawki z uchwytem, którym możemy go przyczepić. My chodzimy z naszymi dziećmi na spacery przez pola razem z psami i kotami (które skradają się za nami), polecamy więc na takie okazje maskotki psa i kota :-)