Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz jedną z opcji
i przejdź do wyszukiwania zaawansowanego
 
znajdź firmę
 
znajdź produkt
 
Zmień opcje wyszukiwania:
znajdź produkt
znajdź firmę
Zmień opcje wyszukiwania:
znajdź produkt
znajdź firmę
O firmie


"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet jeden dzień w swoim życiu"

Konfucjusz (551 - 479 p.n.e)

Zawsze potrzeba trochę czasu, różnych doświadczeń życiowych, aby odkryć coś, co będzie sprawiało prawdziwą przyjemność i umożliwi samorealizowanie się.

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałem w wielu koncernach zagranicznych, również na wysokich stanowiskach. Dotarło do mnie, że proces prywatyzacji polskich firm z udziałem obcego kapitału nie do końca poszedł tak, jak powinien. Wiele uznanych marek handlowych zostało przejętych za naprawdę niewielkie pieniądze, a zysk ze sprzedaży produktów pod tymi markami w większości wędruje za granicę. Słusznie dokumentacja cen transferowych staje się obiektem zainteresowania urzędów skarbowych.

Co więcej, świadomość społeczeństwa, które marki są polskie a które nie, jest nadal niewielka. Na nic jednak wiedza, skoro nie raz miałem problem ze znalezieniem polskich produktów. Zaczęła kiełkować we mnie myśl o stworzeniu wyszukiwarki, która zlokalizuje produkt zarówno na mapie w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepach internetowych.

Co istotne, w naszym portalu w wynikach wyszukiwania pojawią się tylko produkty wytworzone przez firmy z polskim kapitałem - w jednym miejscu można będzie zobaczyć i porównać produkty z tej samej kategorii.

Baza firm w wyszukiwarce będzie systematycznie rozbudowywana. Moim celem jest wspieranie polskich przedsiębiorstw, które zwiększając możliwość dotarcia do potencjalnego klienta umacniają swoją pozycję. Będę publikować również artykuły o ciekawych produktach.

Zachęcam do kontaktu, wszystkie sugestie dotyczące portalu będą mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie

dr Michał Sławiński

Dyrektor Generalny