Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz jedną z opcji
i przejdź do wyszukiwania zaawansowanego
 
znajdź firmę
 
znajdź produkt
 
Zmień opcje wyszukiwania:
znajdź produkt
znajdź firmę
Zmień opcje wyszukiwania:
znajdź produkt
znajdź firmę
Współpraca

Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy firmy do zarejestrowania się na naszym portalu Polukaj.pl. Oferujemy realne korzyści dla Państwa firmy!

 

Nasza wyszukiwarka umożliwi proste wyszukanie punktu dystrybucji Państwa wyrobów wraz z lokalizacją na mapie. Wystarczy tylko za pomocą stworzonego przez nas formularza wciągnąć aktualną sieć dystrybucji po zalogowaniu do portalu. Istnieje również możliwość zlecenia nam przygotowania materiałów do załadowania na stronę.

 

Do wyszukiwarki podpinamy produkty ze sklepów internetowych. Istnieje możliwość załadowania opisów, zdjęć, linków do sklepu za pomocą standardowego formularza. Formularz wraz z przykładami wypełnienia mogą Państwo pobrać po zalogowaniu do panelu klienta.

 

Istnieje możliwość opublikowania artykułów o Państwa produktach. Produkty, o których piszemy, staramy się wcześniej obejrzeć i przetestować. Chcemy publikować rzetelne recenzje.

 

Oferta adresowana jest wyłącznie do firm z większościowym polskim kapitałem. Tym samym dajemy gwarancję osobom korzystającym z wyszukiwarki, że wspierają rozwój polskich przedsiębiorstw.

 

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (zawsze oddzwonimy).